تفاوت لباس اوورسایز و فری سایز

تفاوت لباس اوورسایز و فری سایز

در هنگام خرید، چشمان فرد به اندازه یک محصول پس از طراحی، رنگ و کیفیت آن جلب می شود. به طور منطقی، فرد محصول را با در دسترس بودن اندازه آن انتخاب یا رد می کند. در حین مرور سایزها، دو سایز Free size و One size توجه ما را به خود جلب می کنند. ما اغلب در مورد انتخاب بین این دو اندازه گیج می شویم زیرا نمی توانیم بین آنها تفاوت قائل شویم. اجازه دهید آنها را با جزئیات درک کنیم
است که فری سایز به جای سایز بودن به لباس هایی اطلاق می شود که گشاد، کشدار یا روان هستند. می تواند برای هر کسی مناسب باشد. از طرف دیگر، One size اندازه ای است که به این معنی است که یک محصول خاص فقط در اندازه داده شده موجود است. نمی توان آن را با توجه به اندازه ما متناوب یا تنظیم کرد.
“اندازه” نیست. “سبک” را پیشنهاد می کند. این اندازه می تواند برای هر کسی مناسب باشد، زیرا ویژگی های معمولی آن شامل شل، روان یا کشش است. از آنجایی که اندازه به طور دقیق اندازه گیری نمی شود، هر کسی می تواند در این اندازه قرار گیرد. می توان این اندازه را به ویژه در لباس ها پیدا کرد.

یک سایز اندازه ای است که نشان می دهد یک محصول خاص فقط در اندازه مشخص موجود است. هیچ اندازه دیگری جایگزین آن محصول نیست. نمی توان این اندازه را مطابق با نیازهای ما سفارشی کرد. این بدان معنی است که هر محصول در یک اندازه موجود است. می توان یک سایز را در هر جنس لباس و محصولات استفاده روزانه پیدا کرد.

فری سایز یک سایز نیست

این عمدتا یک سبک لباس است که می تواند برای همه افراد صرف نظر از اندام های مختلف مناسب باشد. این یک تکه لباس روان، کشیده و گشاد است. طیف گسترده ای از مصرف کنندگان می توانند از مزایای آن بهره مند شوند زیرا اندازه آن به طور دقیق اندازه گیری نمی شود. نیازی به تغییر این سبک لباس نیست زیرا به راحتی برای هر کسی می آید.

عیب اصلی Free size این است که بسیاری از جایگزین ها در طرح های مختلف موجود نیستند. عمده فروشان یا خرده فروشان موجودی زیادی در اندازه رایگان ندارند. دومین ایراد پارچه سایز فری این است که ممکن است با همه یکسان نباشد. به عنوان مثال، آنها کمتر روی افراد سالم تر جریان می یابند و در افراد لاغر ضرر می کنند.

بسیاری از افراد گزارش می دهند که لباس های فری سایز پس از شستن کوچک می شوند، اما این درست نیست. این بستگی به جنس لباس یا پوشاک دارد که به دلیل آن جمع می شود. گاهی اوقات به مواد شوینده استفاده شده نیز بستگی دارد. برخی از نمونه های فری سایز عبارتند از: لباس مجلسی، روسری، شنل، کفن و غیره.

به طور خلاصه فری سایز یک سایز عمومی در لباس است. می توانید آن را بخرید و دو یا سه سال بعد، زمانی که فرم بدن تغییر می کند، همچنان در آن جا می شود.

وان سایز چیست؟

یک سایز اندازه ای است که نشان می دهد یک محصول خاص فقط در اندازه مشخص موجود است. نمی توان با توجه به سایز بدنه محصول، تغییراتی در اندازه آن ایجاد کرد. هیچ جایگزین اندازه دیگری در همان محصول نمی توان یافت اندازه دیگری در همان محصول نمی توان یافت. نمی توان این اندازه را مطابق با نیازهای ما سفارشی کرد. این بدان معنی است که هر محصول در یک اندازه موجود است. می توان یک سایز را در هر جنس لباس و محصولات استفاده روزانه پیدا کرد. یک سایز ممکن است مطابق با نیازهای شخص مناسب باشد یا نباشد. با توجه به اندازه ثابت یا محدودیت هر مقاله دارای یک اندازه، انتخاب مشتری محدود است. شخصی اگر اندازه محصول برای او ساخته نشده باشد، حتی اگر طرح یا رنگ آن را دوست داشته باشد، آن را رد می کند.

برای درک بهتر، اجازه دهید One Size را با چند مثال درک کنیم. بسیاری از خانم ها لباس هندی می پوشند – Saree، اما فقط در یک سایز موجود است. بنابراین خانم‌های قدبلند نمی‌توانند این لباس‌ها را بپوشند، زیرا طول‌های ثابتی دارند، بنابراین برای آن‌ها مناسب نیستند. کاورهای موبایل شرکت ABC به دلیل داشتن ساختار متفاوت و فقط در سایز One سایز، متناسب با گوشی های شرکت XYZ نیستند. برخی از جواهرات مانند انگشتر در یک سایز عرضه می شوند. از این رو آنها را نمی توان با توجه به ضخامت انگشت فرد تنظیم کرد. به طور خلاصه، فرد می تواند با توجه به نیاز خود یک سایز را انتخاب کند یا نه.

تفاوت های اصلی بین سایز فری و تک سایز

عوامل زیادی در تصمیم گیری افراد نقش دارند. تفاوت های اصلی بین سایز فری و تک سایز فری سایز یک سایز نیست، بلکه سبک پارچه است، در حالی که سایز وان سایز است. به طور کلی، لباس های سایز آزاد، روان، گشاد و کشدار هستند. یک سایز اندازه ای است که نشان می دهد یک محصول فقط در یک اندازه خاص موجود است. اندازه آزاد به دلیل طراحی آن می تواند برای همه مناسب باشد. از طرف دیگر، یک اندازه ممکن است به دلیل محدودیت های اندازه برای همه مناسب باشد یا نباشد.
سایز فری را بیشتر می توان در لباس پیدا کرد، در حالی که سایز وان در لباس ها و اشیاء مختلف موجود است.
اندازه فری نیازی به اصلاح ندارد. زیرا برای همه مناسب است. از طرف دیگر، One Size به دلیل اندازه‌گیری‌های ثابت، امکان تغییر را ندارد.
نمونه های فری سایز عبارتند از شنل، روسری، لباس مجلسی، کفتان و غیره. نمونه های تک سایز شامل ساری، روکش موبایل، کش لاستیکی و غیره است.

 

برای خرید پارچه با بهترین قیمت و کیفیت در متراژهای گوناگون می توانید از تنوع بالای محصولات کریمه تکس دیدن فرمایید و سفارشات خود را از راه های ارتباطی کریمه تکس به ما اطلاع دهید. سفارشات در سریع ترین زمان ممکن ارسال خواهند شد.

صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آخرین مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

مطالب مرتبط

فهرست