درباره ما

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. درباره ما

درباره کریمه تکس

این مجموعه فعالیت خود را در زمینه تولید پارچه از سال ۱۳۸۵ شروع کرده است. در سال ۱۳۹۵ اعضای مدیریت نام کریمه که یکی از القاب زیبای حضرت معصومه (س) می باشد را به عنوان نام برند خود انتخاب کردند. در این سالها با استعانت از خداوند متعال و تلاش مجدانه مهندس صابری و با بکارگیری از نیروهای مجرب فعالیت خود را در حوزه صنعت پارچه گسترش داده ایم و در حال حاضر افتخار این را داریم که تمامی مراحل تولید پارچه از تهیه مواد اولیه، بافت، رنگرزی، چاپ و کلیه کارهای تکمیلی تولید پارچه را خود انجام داده و در نهایت محصول نهایی را روانه بازار مصرف می نماییم.
مجموعه تولید پارچه گردباف کریمه تکس در تلاش است تا با استفاده از دانش روز و نیروهای کارآمد خود بروزترین و مفیدترین محصولات و اطلاعات در حوزه‌ پارچه و پوشاک را در اختیار مخاطبین قرار دهد.

از اهداف مجموعه تولید پارچه گردباف کریمه تکس ایجاد ارتباط مفید و موثر بین تولیدکنندگان و فعالان تامین پوشاک است تا فعالین این حوزه بتوانند علاوه بر منفعت خود، به رونق صنعت پوشاک در کشور کمک کنند.

مجموعه تولید پارچه گردباف کریمه تکس علاوه بر ارائه انواع مختلف پارچه در شعبات خود، اقدام به گسترش فعالیت خود در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مختلف با هدف تجربه بهترین خرید پارچه برای مشتریان در نظر دارد و امیدوار است با ارائه محصولات متنوع و به روز فرآیند خرید پارچه مورد نیاز تولیدی های کوچک و بزرگ پوشاک و البته مصرف کنندگان خانگی را آسان تر کرده و خریدی مقرون به صرفه و با اطمینان خاطری، برای شما عزیزان رقم بزند.

شما عزیزان از طریق وب سایت www.karimehtex.com، صفحات مجموعه کریمه تکس در شبکه های اجتماعی و پیج اینستاگرام کریمه تکس و البته فروشگاه های ما که در بازار بزرگ تهران مستقر هستند، می توانید به سادگی پارچه های مورد نظر خود را جستجو کرده و آنها را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

فهرست